HAKKIMDA

Bismillahirrahmanirrahim

İsmim Mustafa Akseli. 1983 yılında Çorum ‘da doğdum, ailemin taşınması ile çocukluğum Ankara ‘da geçti. İşletme Lisans diploması aldıktan sonra yine açıköğretim üzerinden Bilişim Yönetim Sistemleri bölümüne başladım. Şuan Konneka Bilgi ve İletieşim Tek. de uzman yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım.

9 yıllık profesyonel çalışma hayatım boyunca farklı programlama dilleri ve veritabanı uygulamaları ile çalıştım. İlk öğrendiğim Delphi programlama diliydi. Daha sonra C# ve .net öğrenip, hem masaüstü hem de web uygulamaları geliştirdim. Bu arada Php yi kendi çabalarımla ( internetten 🙂 öğrendim.

Şu sıralar bizim için yeni ama bir o kadar da geçmişi olan Go Lang üzerine yoğunlaştım.
Tek Kart PC ( Raspberry Pi & Orange Pi için ) çalışmalarım var. Vakit bulup kullandıkça – deneme yaptıkça tekKartPc.com üzerinde yazıyorum.

Motosikleti sever ve 5 yıldır kullanırım. 10 dan fazla motor tecrübem var. Şuan Bajaj Pulsar 200 kullanıyorum ama cross-enduro ya boş değilim 🙂 Yukardaki fotoğrafı, bir arkadaşımla, motosikletle, İstanbul dan Ankara ya gelirken çekmiştik. Sym Wolf 250 vardı o zamanlar.

Neyse. Şimdilik bu kadar. Vakit bulunca daha çok detay yazarım.

Bana ulaşmak için özgeçmişimden iletişim bilgilerimi kullanabilirsiniz. Güncel özgeçmişim için –> Pdf & Zip bağlantılarını tıklayabilirsiniz.
Hakkımda daha fazla bilgi için Linkedin ve Twitter profilimi ziyaret edebilirsiniz.

İyi günler…