HAKKIMDA

Merhaba;

İsmim Mustafa Akseli. 1983 yılında Ankara ‘da doğdum ve çocukluğum Ankara ‘da geçti. İşletme Lisans diploması aldıktan sonra yine Kıbrıs Netkent Üniversitesi üzerinden Yazılım Mühendisliği bölümüne başladım. Şuan Proda Bilişim Teknolojileri ‘nde uzman yazılım takım lideri olarak çalışmaktayım.

9 yıllık profesyonel çalışma hayatım boyunca farklı programlama dilleri ve veritabanı uygulamaları ile çalıştım. İlk öğrendiğim Delphi programlama diliydi. Daha sonra Python, Php, C# ve .Net öğrenip, hem masaüstü hem de web uygulamaları geliştirdim.

Şu sıralar bizim için yeni ama bir o kadar da geçmişi olan Go Lang üzerine yoğunlaştım.
Tek Kart PC ( Raspberry Pi & Orange Pi için ) çalışmalarım var. Vakit bulup kullandıkça – deneme yaptıkça tekKartPc.com üzerinde yazıyorum.

Motosiklet sever ve 5 yıldır kullanırım. 10 dan fazla motor tecrübem var. Şuan Bajaj Pulsar 200 kullanıyorum ama cross-enduro ya boş değilim 🙂 Yukardaki fotoğrafı, bir arkadaşımla, motosikletle, İstanbul dan Ankara ya gelirken çekmiştik. Sym Wolf 250 vardı o zamanlar.

Neyse. Şimdilik bu kadar. Vakit bulunca daha çok detay yazarım.

Bana ulaşmak için özgeçmişimden iletişim bilgilerimi kullanabilirsiniz. Güncel özgeçmişim için –> Pdf & Zip bağlantılarını tıklayabilirsiniz.
Hakkımda daha fazla bilgi için Linkedin ve Twitter profilimi ziyaret edebilirsiniz.

İyi günler…